O nas

Centrum Obsługi Pojazdów mm-auto.pl jest odpowiedzią na potrzeby kierowców i właścicieli samochodów, którzy wszystkie problemy eksploatacyjne chcą rozwiązywać w jednym miejscu. Dzięki kompleksowej ofercie nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnych usług stacji kontroli pojazdów, serwisu naprawczego oraz auto myjni. Dodatkowo, w tym samym kompleksie, działać będzie stacja paliw oraz sklep z częściami motoryzacyjnymi.

W naszej firmie zatrudniamy diagnostów i mechaników o bardzo wysokich kwalifikacjach, dla których priorytetem jest zadowolenie klienta.

W trosce o naszych klientów i zgodnie z ich życzeniem, systematycznie przypominamy telefonicznie, smsem lub pocztą elektroniczną o zbliżającym się terminie obowiązkowego badania technicznego i ubezpieczeniu OC.

Aby wyjść na przeciw klientom pracujemy:

Stacja Kontroli Pojazdów od poniedziałku do piątku 730 - 1900 oraz w soboty 800 - 1400;

Serwis od poniedziałku do piątku 800 - 1800;

Telefon 533 770 770

Myjnia STREFA BŁYSKU od poniedziałku do piątku 800 - 1800 oraz w soboty 800 - 1500

Telefon 537 167 167

Umów wizytę

Formularz kontaktowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon 533 770 770

Wyszukaj na stronie

Godziny pracy

 • STACJA KONTROLI POJAZDÓW

  od poniedziałku do piątku 730-1900
  oraz w soboty 800-1400

  SERWIS

  od poniedziałku do piątku 800-1800

  MYJNIA STREFA BŁYSKU

  od poniedziałku do piątku 800-1800
  oraz w soboty 800-1500

   

Stacja kontroli pojazdów

 • W Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów mm-auto.pl realizujemy usługi przy wykorzystaniu linii diagnostycznej oraz sytemu do pomiaru geometrii niemieckiej firmy BEISSBARTH. Firma ta jako lider rynku produkujący urządzenia, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, daje gwarancję diagnostyki na najwyższym poziomie.

  Czytaj więcej

Auto Handel

 • MM-AUTO.PL oferuje sprawdzone pojazdy używane. Kupując w naszym salonie klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz możliwość pełnego sprawdzenia pojazdu.

  Czytaj więcej

Auto serwis

 • W serwisie mm-auto.pl oferujemy usługi w zakresie: napraw zawieszenia, napraw układu kierowniczego, napraw hamulców, wymiany rozrządu, wymiany sprzęgła, wymiany oleju i filtrów, przeglądu przed zakupem, diagnostyki komputerowej wszystkich marek, serwisu wulkanizacyjnego.

  Czytaj więcej

Myjnia i kosmetyka

Ubezpieczenia

 • Współpracujemy z firmą UNILINK, największym dystrybutorem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych w Polsce, który kooperuje z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w każdym segmencie rynku ubezpieczeń. W swojej ofercie mamy pełen wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych i życiowych. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz wyborze towarzystw ubezpieczeniowych możemy znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

  Czytaj więcej